Ojciec mówi do swoich dzieci

Eugenia Ravasio Wydawnictwo: Królowa Pokoju religia
La Pere parle a Ses enfants
Wanda Kapica
Królowa Pokoju
La Pere parle a Ses enfants
religia
Wanda Kapica

Przepiękne słowa naszego Boga Ojca skierowane do nas, jego ukochanych dzieci. W środku znajduje się obraz Boga Ojca do wyrwania oraz kilka modlitw. Polecam serdecznie każdemu. ❤

Chciałoby się przytoczyć jakieś fragmenty tego orędzia ale dla każdego z nas inne fragmenty będą tymi najbardziej przemawiającymi do serca gdyż sytuacja każdego z nas jest inna.
Przez orędzie to Bóg Ojciec przekazuje nam różne ważne wskazówki i wyjaśnienia np.: w jaki sposób objawia się Jego miłość, jak można „skomunikować się” z Bogiem Ojcem , jak sprawić by Bóg...

• 2020
  • Religia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ojciec mówi do swoich dzieci