Ojciec mówi do swoich dzieci

Okładka książki Ojciec mówi do swoich dzieci
Eugenia Ravasio Wydawnictwo: Królowa Pokoju religia
religia
La Pere parle a Ses enfants
Królowa Pokoju
1989-03-13
1989-03-13
Wanda Kapica

Przepiękne słowa naszego Boga Ojca skierowane do nas, jego ukochanych dzieci. W środku znajduje się obraz Boga Ojca do wyrwania oraz kilka modlitw. Polecam serdecznie każdemu. ❤

Chciałoby się przytoczyć jakieś fragmenty tego orędzia ale dla każdego z nas inne fragmenty będą tymi najbardziej przemawiającymi do serca gdyż sytuacja każdego z nas jest inna.
Przez orędzie to Bóg Ojciec przekazuje nam różne ważne wskazówki i wyjaśnienia np.: w jaki sposób objawia się Jego miłość, jak można „skomunikować się” z Bogiem Ojcem , jak sprawić by Bóg Ojciec pomógł nam w naszych potrzebach, jak powrócić do Boga Ojca gdy nasze ścieżki oddaliły się od Niego ; co zrobić by czuć się szczęśliwym już tutaj na ziemi , w jaki sposób Bogu Ojcu okazać swoją wdzięczność za jego miłość, troskę i opiekę. Dowiemy się również jakimi sposobami Bóg Ojciec próbował przemawiać do ludzi zanim pojawił się osobiście w tym objawieniu (w tym zesłanie na świat Chrystusa).
Polecam to orędzie przeczytać wszystkim gdyż Bóg Ojciec kieruje je do całej ludzkości upewniając wszystkich o swojej wielkiej i głębokiej miłości.

Dodaj cytat z książki Ojciec mówi do swoich dzieci