Okładka książki Astrologia jako język symboli. Jak zrozumieć siebie i bliskich korzystając ze znaków Zodiaku, Ascendentu, domów horoskopu oraz Gwiazd Królewskich
Jolanta Romualda Gałązkiewicz Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2019-04-05
2019-04-05
astrologia horoskop symbole

Przyziemna wiedza, o kosmicznej nauce.
Książka raczej dla początkujących, z zaznaczeniem, aby nie przywiązywali się do wszystkiego, co w tej kreacji jest zawarte. Brak głębi, brak lotności, a niektóre przykłady jakby trochę w sprzeczności stały. Ciągłe powtarzania "Moja droga czytelniczko i mój drogi czytelniku", również nie przysporzył miłych doznań, a raczej drwiący uśmieszek.
Bardzo przeciętne dzieło, tylko dla początkujących.

Przyziemna wiedza, o kosmicznej nauce.