Ostatni adwersarze - Fałszywi patrioci

Okładka książki Ostatni adwersarze - Fałszywi patrioci Kacper Leśniewski
Okładka książki Ostatni adwersarze - Fałszywi patrioci
Kacper Leśniewski Wydawnictwo: Wydawnictwo AUCH Cykl: Ostatni Adwersarze (tom 1) fantasy, science fiction
Ostatni Adwersarze (tom 1)
Wydawnictwo AUCH
2019-02-28
2019-02-28
thriller science fiction sci-fi akcja

Książkę dostałem w prezencie, był to prezent udany. Początkujący Autor wykazał się niebywałym talentem do budowania akcji i uniemożliwiania oderwania się od książki. Fabuła wciągająca, niebanalna, posiadająca wiele zwrotów akcji. Książkę połyka się niezwykle szybko, pisana językiem ambitnym, lecz przystępnym. Pozostaje czekać na kolejne części. Polecam każdemu !

Jestem pod dużym wrażeniem! Książka od samego początku jest bardzo wciągająca i ciężko się od niej oderwać.
Mimo, że tematyka science fiction nigdy mnie nie interesowała, książkę czytało się bardzo przyjemnie. Dynamiczna akcja, szczegółowe opisy i niespodziewane zwroty akcji sprawiały, że z każdą kolejną stroną byłam jeszcze bardziej ciekawa zakończenia.
Ostatni rozdział pozostawia duży niedosyt, więc czekam z niecierpliwością na kolejne części!
Gratuluję Autorowi świetnego debiutu :)

Ostatni rozdział...

Uwielbiam taki temat zawarty w cudowny i bardzo czytelny sposób.
Książka jest bardzo dynamiczna i każda akcja trzyma w niesamowitym napięciu i tempie.
Każda sytuacja niecierpliwie pochłania czytanie oczekując jej rozwiązania.
Autor wykazał się dużą fantazją w swoim cudnym temacie.
Duże gratulacje i czekam na następne części.
Gorąco polecam do przeczytania>

Uwielbiam taki temat zawarty w cudowny i bardzo czytelny sposób.
Każda sytuacja niecierpliwie pochłania czytanie oczekując jej rozwiązania.
Autor wykazał się dużą fantazją w swoim cudnym temacie.
Duże gratulacje i czekam na następne części.
Gorąco polecam do przeczytania>

Nie jestem miłośniczką Since-fiction toteż do tej książki podeszłam z dużym dystansem.
Jakież było moje zdziwienie gdy zaczęłam ją czytać:)
Autor przedstawił nam wizję świata, która ma miejsce w roku 2400.
Z każdym rozdziałem książka wciągała mnie coraz bardziej, a napięcie rosło. Akcja książki bardzo dynamiczna, opisy miejsc i postaci bardzo szczegółowe, niekiedy bardzo mroczne.
Napisana w bardzo świeży i niebanalny sposób.
Autor jest bardzo pomysłowy i ma ogromną wyobraźnie. Uważam, że książka jest niesztapowa i godna uwagi.
Gratuluje i z niecierpliwością czekam na kolejną część.

Jakież było moje zdziwienie gdy zaczęłam ją czytać:)
Autor przedstawił nam wizję świata, która ma miejsce w roku 2400.

Jestem mile zaskoczona, książką. Nie spodziewałam się tak wartkiej akcji i tyle zwrotów akcji, które trzymają w napięciu aż do samego końca! Nie jestem fanką fantastyki, jednak ta pozycja jest warta uwagi i przeczytania. Gratuluje Autorowi tak udanego debiutu i życzę kolejnych równie udanych części adwersarzy.

Bardzo udany debiut. Panie Autorze czekamy na więcej ☺️

Bardzo udany debiut. Panie Autorze czekamy na więcej ☺️

Książka na prawdę warta przeczytania, wciąga strasznie, przyjemnie się czyta, bardzo polecam!

Muszę przyznać , że książka bardzo mnie zaskoczyła nie dość, że mnie wciągnęła to była moją pierwszą science fiction którą przeczytałam z ciekawością i byłam w stanie sobie wyobrazić co autor miał na myśli.
Mój egzemplarz pożyczyłam chłopakowi i tacie - mieli identyczne odczucia, byli pozytywnie zaskoczeni.
Ta książka to powiew świeżości dla tego gatunku, zmieniła moje zdanie o fantastyce.
Jestem wdzięczna autorowi, że mogłam przenieść się na moment do jego świata.

Serdecznie gratuluję i czekam na kolejne części.

S.

Ta książka to powiew świeżości dla tego gatunku, zmieniła moje...

Nieszablonowa i dynamiczna, te dwie cechy charakteryzują powieść Pana Kacpra, zakładając specjalnie konto mogę ZDECYDOWANIE polecić książkę innym użytkownikom tego portalu... Choć trudno ją dostać, zecydowanie warto. Co więcej, ten powiew świeżości w gatunku sci-fi daję iskierkę nadziei, że nadal mogą powstać ciekawe pozycje od nowych Twórców/autorów.

Cóż mogę napisać na temat tej książki? Na pewno jest napisana językiem młodzieżowym, co z jednej strony może iść na plus jak i na minus w niektórych wypadkach. Tutaj jednak wychodzi zdecydowanie na plus. Akcja od samego początku jest wartka, a główny bohater nie ma nawet chwili wytchnienia. Zdecydowanie podobał mi się też tutaj motyw bohatera zaszczutego dla większego dobra, który musi wywalczyć sobie odkupienie, za grzechy, które nie do końca należą do niego. Jest to jednak heros z krwi i kości, którego nie znajdziemy w żadnym kanonie lektur, który potrafi bluzgać, ale nie robi tego nagminnie. Nie jest to bohater Marvelowski, który jest niezniszczalny. On odnosi rany, krwawi, goi się, by nawet w pewnym momencie stać się wrakiem człowieka uzależnionym od używek... a wszystko to dla tego "większego dobra", które nie do końca ma jasne motywy działania.

Dodaj cytat z książki Ostatni adwersarze - Fałszywi patrioci