10 randek w ciemno

Patronat LC
Ashley Elston Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: #GOYOUNG literatura obyczajowa, romans
10 Blind Dates
literatura obyczajowa, romans
Donata Olejnik
#GOYOUNG
randka miłość ya

"10 randek w ciemno" to książka bardzo przyjemna i ciepła, ale przede wszystkim zabawna! Mam ostatnio wrażenie, że ciężko znaleźć książkę, która będzie pełna naprawdę dobrego i lekkiego humoru, a tej się udało.
Jeśli dodać do tego jeszcze opis fantastycznej, wspierające rodziny i klimat świąt to powstaje idealna lektura na poprawę humoru w zimne wieczory. Polecam!

Drogi Czytelniku...

Świąteczny klimat? Oczywiście.
Przyjaźń? Tak.
Trudne wybory? Będą.
Problemy? Znajdą się.
Randki? Pewnie.
Porzucenie? Niestety.
Zagrożenie? Uhum...
Między innymi właśnie to serwuje nam Ashley Elston w swojej książce pod tytułem „10 randek w ciemno”.
Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to pytanie, jak zawsze odsyłam do lektury.

Miło było...

Kolejna powieść dla młodzieży, której opis mnie zaintrygował, dlatego trafiła w moje ręce. Dawno już stwierdziłam, że jestem za stara na takie opowieści, bo nie wierzę naiwnie w TAKĄ miłość, ani nie praktykuję młodzieńczych szaleństw. Lekka lektura na popołudnie bez planów, kiedysnujemy sie bez celu i sensu po domu.

Bardzo fajna książka. Przeczytałam ją w 2 dni. Jest to książka bardzo lekka do czytania, wydaje mi się, że bardziej zainteresuje młodzież niż dorosłych.

Naprawdę pozytywna książka ! Bardzo dobrze się bawiłam czytając ją. Niby przeznaczona dla młodzieży a naprawdę fajnie można się poczuć wracając w głowie do młodzieńczych lat. Serdecznie polecam przeczytać, naprawdę warto :)

Rodzina jest twoja siła nieważne jak bardzo się oddalisz zawsze wiesz gdzie wrócić...ale taka jak ma Soph można kochać i nienawidzić jednocześnie urzekli mnie swoim ciepłem wcibskością i poczuciem humoru
Książka na jeden wieczór i bardzo żałuje że to dopiero pierwsze dzieło autorki czekam na kolejne....czy ktoś z Was tak jak ja myślał jak wyglądałaby ekranizacja tej książki

Przyjemna w czytaniu. Idealna na wolny wieczór.

Z opisu książki wiemy, że krewni Sophie zorganizowali jej dziesięć randek w ciemno i to praktycznie 10 dni z rzędu. Przyznam, że obawiałam się, jak autorka wplecie ten pomysł w akcję, żeby nie wyszło sztucznie. Okazało się jednak, że wszystko bardzo fajnie pasowało.

Czytając, nie mogłam powstrzymać szerokiego uśmiechu, który co chwila pojawiał się na mojej twarzy. Aż...

Lekka, przyjemna i zabawna powieść. Świetny pomysł na fabułę, cudowni bohaterowie i wyzwania! Jedynym minusem jest jeden końcowy moment, gdzie autorka mogła dalej pociągnąć historię w TYM kierunku a zrobiła za dużo i za słodko...

Polecam!😘💖

Byliśmy dziećmi, byliśmy nastolatkami, teraz została dorosłość. To co podobało mi się najbardziej- prawdziwość. Duża rodzina równa się wyzwanie. Złamane serce równa się łzy, ale kiedy wkracza rodzina, nic nie jest takim jak się wydaje. Szczerze chciałabym być z powrotem 17-nastolatką jeśli miałabym takich bliskich.

Dyskusje

• 2020