Ty, Twoje dziecko i szkoła

Ken Robinson Wydawnictwo: Element poradniki dla rodziców
You, Your Child, and School: Navigate Your Way to the Best Education
Element
szkoła unschooling ken robinson
You, Your Child, and School: Navigate Your Way to the Best Education
poradniki dla rodziców
szkoła unschooling ken robinson
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Prawdą jest, że jeśli chodzi o system edukacji, sir Ken Robinson jest mocno osadzony w modelu amerykańskim. Prawdą jest także i to, że w książce "Ty, Twoje dziecko i szkoła" do tego modelu przede wszystkim się odnosi i z jego słabymi stronami się w swojej publikacji rozprawia. Tyle że nie ma to tak naprawdę znaczenia dla polskiego czytelnika - zbyt duże dawki wiedzy pchane...

• Lista 2019

Dodaj cytat z książki Ty, Twoje dziecko i szkoła