Tabliczka mnożenia w wierszykach

Tabula Rasa
tabliczka mnożenia
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
tabliczka mnożenia

Moją uwagę przykuły urocze obrazki, niczym z ,,Elementarza" Falskiego ,a po zapoznaniu się z treścią szczerze mogę stwierdzić że jest to totalny majstersztyk! Córeczka ma trudności z matematyką , a ta pozycja pokazała jej przyjemną stronę nauki. Z chęcia uczy się wierszyków i chwali się nabytą wiedzą działań tabliczki mnożenia.Serdecznie polecam!

Zachęcona opiniami chciałam kupić, jednak cena 55 zł z przesyłką jest mocno zaporowa :(. Porównuję noblistkę Olgę Tokarczuk i Księgi Jakubowe i cena podobna a zawartości nie trzeba komentować. Oczywiście doceniam pracę ilustratorki itd jednak mimo wszystko .... to książka "jednorazowa".

Książka jest GENIALNA. Wierszyki nie tylko zapadają w ucho pomagając dziecku zapamiętać działania ale też mają w sobie „to coś”, rzadkiego we współczesnej poezji dla dzieci bluesa. Tuwim i Brzechwa nie powstydziliby się tych wierszyków! A do tego wspaniałe akwarelowe ilustracje Małgorzaty Flis przywodzące na myśl Szancera. Rewelacja!
Warto dodać że książka jest tylko w...

Świetnie ilustrowana książka w twardej oprawie pomaga nauczyć się tabliczki mnożenia dla grupy opornych nie przyswajających samych liczb. Dzieci świetnie się przy tym bawią zapamiętując proste wierszyki np. "Sześciu bohaterów liczy swe ordery. A sześć razy cztery to dwadzieścia cztery". Na końcu książki jest ściąga w formie tabeli przypominająca za pomocą ilustracji o...

• Dla dzieci - chcę przeczytać
  • 2020
  • 7-10 lat
  • Literatura dziecięca
  • Przeczytane z Leonkiem
  • Dzieci

Dodaj cytat z książki Tabliczka mnożenia w wierszykach