The Play

Elle Kennedy Wydawnictwo: Independently published Cykl: Briar U (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
1999549759
hokej romance love college

Okładka książki Epic Sarina Bowen, Elle Kennedy
8,6
Epic Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle Kennedy
7,2
Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Zostań Sarina Bowen, Elle Kennedy
7,4
Zostań Sarina Bowen, Elle ...

Hmm jestem bardzo rozdarta w ocenie tej książki. Bo z jednej strony mamy Huntera, który jest zabawny, pewny siebie i spotyka się z Deanem i Garretem (och uwielbiam ich!!), a z drugiej mamy płytką, zakompleksioną Demi, która ciągle wymaga komplementów i atencji i nie umie się sprzeciwić ojcu nawet jak z nim od dawna nie mieszka. Akcja z TJ też wywołała u mnie wrażenie: 'no...

Obrazowe opisy, bardzo przyjemne dialogi, relacja w inna niż poprzednie z tego cyklu, ale nadal w niezawodnym stylu autorki, za co bardzo ją cenię. Chwilami zaskakująco ekscytująca i zabawna w mój ulubiony sposób. Rozrywka w najczystszej postaci.
Dziękuję, pani Kennedy! ;)

Hunter był i zawsze będzie jedną z moich ulubinych postaci w cyklu - beztroski i pewny siebie, wie czego chce.
Demi w ogóle nie przypadła mi do gustu, przez co taka a nie inna ocena. Ale nie zmienia to faktu, że każdemu polecam tę książkę!

• Po angielsku
  • Chcę w prezencie