rozwiń zwiń

Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #2

Okładka książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #2
Sorata Akizuki Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach (tom 2) komiksy
komiksy
Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach (tom 2)
Akagami no Shirayukihime
Studio JG
2018-12-04
2018-12-04
Data 1. wydania:
2019-07-02
fantasy przygoda siły nadprzyrodzone romans okruchy życia shoujo manga

Gdyby nie moja nieopanowana miłość do chłopców rysowanych ręką Soraty-sensei, nie zdołałabym tego przetrawić. Słodycz w stężeniu przekraczającym granice większości czytelników. Więcej tomików nie zdzierżę.

Manga fajnie się rozwija. Coś czuję, że szykuje się jakaś intryga.

Manga fajnie się rozwija. Coś czuję, że szykuje się jakaś intryga.

Na półkach: , , , , , , ,

Wow.
Nie mogłam się nasycić tym tomem. Od razu zabieram się za kolejny <3.
Gorąco polecam!!!

Wow.
Nie mogłam się nasycić tym tomem. Od razu zabieram się za kolejny <3.
Gorąco polecam!!!

Dodaj cytat z książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #2