Po drugiej stronie światła

Okładka książki Po drugiej stronie światła
Piotr BarejDekster Cuoco Wydawnictwo: Horror Masakra horror
horror
Horror Masakra
2018-10-20
2018-10-20
Po drugiej stronie światła antologia grozy black metal polski horror polska groza

Okładka książki Sabat. Antologia. Tom 1 Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Łukasz Orbitowski, Łukasz Radecki, Guy N. Smith, Robert Ziębiński
Ocena 6,9
Sabat. Antolog... Wojciech Chmielarz,...
Okładka książki Sabat. Antologia. Tom 2 Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Łukasz Orbitowski, Łukasz Radecki, Guy N. Smith, Robert Ziębiński
Ocena 7,3
Sabat. Antolog... Wojciech Chmielarz,...

Pewno brzmi to jak słaba reklama ale jeśli jesteś fanem ostrego horroru i cięzkiej muzyki to ta antologia jest dla ciebie(zresztą to tylko 120 stron,do przeczytania w jeden wieczór)

Dodaj cytat z książki Po drugiej stronie światła