Pozdrowienia z Marsa

Marzena Kwietniewska-Talarczyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Już czytam [Zielona Sowa] opowieści dla młodszych dzieci
Zielona Sowa
opowieści dla młodszych dzieci
Już czytam [Zielona Sowa]

Fajne warto do przeczytania.

"Pozdrowienia z Marsa" to ciekawa historia, w której przenosimy się do XXII wieku. Poznajemy całkiem zwyczajną dziewczynkę Klarę, która mieszka w całkiem nietypowym miejscu - na Marsie. Jej klasa wygrywa konkurs, w którym nagrodą jest międzyplanetarna podróż na Ziemię.

Lektura z pewnością przypadnie do gustu młodym czytelnikom. Nietuzinkowe, bardzo kolorowe i pobudzające...

• Karolkowe
  • Synek czyta