Kogut Niekurka i przyjaciele

Jerzy Zbigniew Grzeszczuk Wydawnictwo: GARMOND Oficyna Wydawnicza bajki
"Kogut Niekurka i przyjaciele"
GARMOND Oficyna Wydawnicza
bajka przyjaźń kogut zwierzęta
"Kogut Niekurka i przyjaciele"
bajki
bajka przyjaźń kogut zwierzęta

"Kogut Niekurka i przyjaciele" Jerzy Zbigniew Grzeszczuk
Kazimierz Niekurka to szanowany mieszkaniec kurnika. Sumiennie wypełnia swoje obowiązki i co rano budzi wszystkich wokół swoim wspaniałym pianiem. Brakuje mu tylko jednego - prawdziwego przyjaciela. Oj ubolewa ten Kazimierz nad swoim życiem, w którym nie zjawił się jeszcze nikt, kogo mógłby obdarzyć swoją szczerą...

Dodaj cytat z książki Kogut Niekurka i przyjaciele