Asimov's New Guide to Science

Isaac Asimov Wydawnictwo: Penguin Books Seria: Penguin Press Science nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Books
popularnonaukowe fizyka biologia chemia
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
angielski
Penguin Press Science
popularnonaukowe fizyka biologia chemia

Okładka książki The First Humans: Origin and Early Evolution of the Genus Homo John G. Fleagle, Frederick E. Grine, Richard Leakey
7,0
The First Huma... John G. Fleagle, Fr...
Okładka książki The Mind of the Chimpanzee. Ecological and Experimental Perspectives Jane Goodall, Elizabeth V. Lonsdorf, Tetsuro Matuzawa
6,0
The Mind of th... Jane Goodall, Eliza...

Niesamowite kompendium wiedzy o odkryciach naukowych i działaniu podstawowych urządzeń codziennego użytku.

Dodaj cytat z książki Asimov's New Guide to Science