Photochemistry of Organic Compounds: From Concepts to Practice

Petr KlánJakob Wirz Wydawnictwo: Wiley-Blackwell nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
Wiley-Blackwell
fotochemia procesy fotochemiczne
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
angielski
fotochemia procesy fotochemiczne

Potęga wiedzy na temat oddziaływania cząsteczek ze światłem, reakcji i procesów zachodzących pod wpływem promieniowania, lecz przede wszystkim wrota do krainy ogromu pytań: "Gdzie prowadzi się tak skomplikowane badania?" i "Jak oni to odkryli, jak oni to zbadali?", a także "Skąd oni to wiedzą?".
Dla mnie takie książki to podsumowanie tego, jak niebywałe są nasze umysły, że...

• Nauka/Studia