Dyskusje o książce Nawiedzony dom na wzgórzu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2020)
Czy Angelfall jest jeszcze aktualne?
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (KWIECIEŃ 2020)
 Motylek  Gdy opadnie mgła  Zdrowa lekkość brzucha Więcej nie pamiętam :)
Czytamy w weekend
Oj, to faktycznie. Ja obecnie mam pracę on-line, więc tego czasu na czytanie zostaje więcej, bo odpadają dojazdy do pracy. Jestem ciekawa Twojej recenzji po przeczytaniu "Opowiadań Kołymskich". Pozdrawiam cieplutko Ciebie i wszystkich zaczytanych :-)
3 lata temu
Co czytać, gdy ciemno, głucho i ponuro wszędzie, czyli 10 książek idealnych na jesień
Ja bym w tym roku czytała cykl "Siedem sióstr"  Siedem sióstr  Siostra burzy  Siostra cienia  Siostra perły  Siostra księżyca  Siostra słońca. Każda wprowadzi nas w inny klimat, co pozwoli...
3 lata temu
Przekrocz próg, jeśli masz odwagę. Opowieści o nawiedzonych domach
https://youtu.be/JrHpmUMQFMA W tym roku była premiera książki Paranormanle, prawdziwe historie nawiedzeń. Myślę, że może się spodobać wielbicielom tematu :)  Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2020)
Ostatnio dostałam książkę  Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata. Już zabrałam się za czytanie i jak na razie zapowiada się interesująca podróż.
Pokazuje 6 z 15
Zobacz kolejne