Siostra słońca

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2020
Lucinda Riley Wydawnictwo: Albatros Cykl: Siedem sióstr (tom 6) literatura obyczajowa, romans
The Sun Sister
modelka

Oficjalne recenzje i

Szósta siostra poszukuje odpowiedzi

[ 9 ] Link do recenzji

Szósta część serii Siedem sióstr przeniesie Was na afrykański ląd do Kenii w czasie ekspansji "białych", ukaże kulisy walki o równouprawnienie w USA oraz odsłoni mroki narkotykowego nałogu. Istny rollercoster. Polecam!

Od początku serrii Elektra była sugerowana, jako siostra nie do lubienia. Oczywiście, jak to zwykle bywa, nic nie jest takie, na jakie wygląda, a z racji wykonywajej przeze mnie roboty - Elektra ze swoimi trudnościami okazała się mi być nad wyraz bliska. Co ciekawe, siostra na którą w pierwszej części tak bardzo stawiałam, porwała mnie najmniej. Przy całej serii bawiłam się...

Szósta część historii "Siedmiu Sióstr", tym razem bohaterką jest Elektra, najmłodsza z adoptowanych córek Pa Salta. Jest to najbardziej krnąbrna, niepokorna ze wszystkich sióstr dziewczyna. Elektra jest czarnoskórą pięknością, bardzo szybko porzuca szkołę i zaczyna żyć na własną rękę, ogranicza kontakty z przybraną rodziną, zostaje top modelką, osiąga niesamowity sukces w...

Genialna seria. Nie wiem która historia mnie najbardziej wciągnęła.. Każda jest po prostu WOW i aż mi smutno że nie mogę sięgnąć po kolejną część.. Chyba muszę ogarnąć inne książki tej autorki ;)

Kolejna historia, tym razem najmłodszej z sióstr - Elektry, światowej sławy modelki. Okazuje się, że życie w ciągłym blasku fleszy może mieć i swoją ciemną odsłonę, która jest uzależnienie bohaterki od alkoholu i narkotyków.
Podobnie jak w przypadku wcześniejszego tomu poświęconego Cece musiałam dobrnąć do połowy ksiązki, by zapałać względną sympatią do tych sióstr.
Sama...

Na półkach: , , , , , ,

Wróciłam do tej serii po ponad półrocznej przerwie i niestety ten tom mnie rozczarował. Spodziewałam się przyjemnej lektury, tak jak to było z większością poprzednich części. Na początku czytało się dosyć dobrze, ale w momencie gdy Elektra znalazła się w ośrodku odwykowym, historia zaczęła mnie nudzić i nie mogłam się doczekać powrotu do opowieści o Cecily. Jednak, gdy to...

Cudowna, pełna zwrotów akcji i różnorodności odczuć. Szczerze polecam, przeczytałam jednym tchem. Polecam całą serię, a ta część jest jedną z najlepszych.

Podczas czytania pierwszych części nie lubiłam Elektry, zawsze wydawała mi się najgorszą ze wszystkich sióstr. Jednak już po kilku pierwszych stronach pokochałam jej historię tak samo, jak każdą inną. Świetna książka, świetna cała seria. Czekam na siódmą siostrę!

Mam wrażenie, że im siostra wydaje mi się z poprzednich części mało sympatyczna, tym bardziej podoba mi się książka dedykowana tej właśnie siostrze:) Cudowna opowieść o najmłodszej siostrze (z tych adoptowanych przez Pa Salta). Elektra przedstawia nam się jako nieszczęśliwie zakochana narkomanka i alkoholiczka, która nie przyznaje się nawet a może przede wszystkim przed...

Ach, uwielbiam tę klimatyczną sagę! Na początku co prawda nie mogłam skoncentrować się na lekturze, gdyż Elektra wydawała się bardzo trudną bohaterką. Za to końcówka wbiła mnie w fotel!

Dyskusje

1 162