Siostra perły

Patronat LC
Lucinda Riley Wydawnictwo: Albatros Cykl: Siedem sióstr (tom 4) literatura obyczajowa, romans
The Pearl Sister
Siedem sióstr (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Marzena Rączkowska, Maria Pstrągowska
Marzena Rączkowska Maria Pstrągowska

CeCe to zdecydowanie najmniej lubiana przeze mnie siostra z uwagi na charakter i wpływ jaki przez 27 lat miała na Star, jednak jej historia opisana w czwartej części pozwoliła mi poznać ją też innej strony. Było mi jej szkoda, nie wiedziałam dotąd o jej problemach z dysleksją, przez którą nie radziła sobie na studiach, odkryłam za to, że ma prawdziwy talent do malowania -...

Serię zaczęłam czytać jako lekką lekturę na wieczory gdy zbyt zmęczona nie potrafię zasnąć. Poprzednie części spodobały mi się jednak...
Niespodziewałam się, że akurat ta część wywrze na mnie takie wrażenie... może to Australia i jej "świat" może sama historia...
Czegoś mi jednak zabrakło, ale to mnie. Jak na razie to moja ulubiona część 😊 ! Co dalej??

W mojej opinii najprzyjemniejsza z dotychczas przeczytanych przeze mnie tomów Siedmiu Sióstr. Podchodziłam na początku do książki z rezerwą, gdyż wcześniejsze części powieści nastawiły mnie negatywnie do postaci Cece... Jakże miłą niespodziankę otrzymałam! Cudna historia w przepięknej scenerii pełnej kolorów i ciepła Australii. Bardzo mi przykro, że musiałam się pożegnać z...

Trochę bałam się tej części ze względu na wzmianki o Cece w poprzednich tomach. Nie wzbudziła ona mojej sympatii ale miło się rozczarowałam. Historia bardzo fajnie przedstawiona i zaskakuje na końcu. Czekam co będzie dalej :)

Siostra perły " to czwarta część sagi pt. " Siedem sióstr ". Podobnie jak trzy poprzednie jest niezwykle interesująca i magiczna.

Czytając każdą z części, a więc i tą, ma się wrażenie że wtapia się w losy bohaterów z dwóch różnych powieści. Główne rozdziały są długie co pozwala na wejście w świat opowiadanej w danym momencie historii.

Piękna, wzruszająca opowieść...

Myślałam że ta część będzie mi się najmniej podobać, bo CeCe zniechęciła mnie strasznie w poprzedniej ksiażce, ale jeżeli tylko nie użalała sie nad sobą to można było ją nawet polubić. No a historia jak zwykle swiętna! ;D

kolejna piekna historia o odwadze i poszukiwaniu korzeni. kiedy czytajac ta ksiazke myslalam nie tylko o watpliwosciach zyciowych CeCe ale tez o swoich.

#311 - Siostra Perły - Lucinda Riley Brasil - Wydawnictwo Albatros

#64/52/2020

To już mój czwarty, przeczytany tom sagi o siedmiu siostrach - równie obszerny jak poprzednie, gdyż ma 576 stron.

W tej części główną bohaterką jest Celaeno, czyli CeCe, która w poszukiwaniu swoich korzeni wyrusza w podróż najpierw do Tajlandii, a później do Australii.

Z każdym kolejnym tomem...

Do książki podchodziłam dość ostrożnie z uwagi, że z poprzednich książek miałam wrażenie, że CeCe jest dość egoistyczna. SPOILER wcale tak nie jest! Bardzo wciągająca historia :)

Początkowo miałam niechęć do bohaterki tej części CCe, ale w miarę czytania zmieniłam odczucia. Tym razem przenosimy się do Tajlandii i Australii

Dyskusje

1 196