Okładka książki Cyberplemiona. Analiza zachowań użytkowników Facebooka w trakcie kampanii parlamentarnej
Matuszewski Paweł Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
2018-09-17
2018-09-17
9788301201081
nauka socjologia Facebook społeczeństwo polityka wybory

Okładka książki Wybory prezydenckie i parlamentarne w Polsce w 2015 roku Jarentowski Marek, Brzezińska Monika, Matuszewski Paweł
Ocena 0,0
Wybory prezyde... Jarentowski Marek, ...