Codzienny czas w szkole. Fenomenograficzne studium doświadczeń nauczycieli

Alicja Korzeniecka-Bondar Wydawnictwo: Impuls inne
Impuls
szkoła szkolnictwo nauczyciel czas edukacja pedagogika pedagogika praktyczna Impuls
inne
2018-09-11

Okładka książki Twórcze wiązanie teorii i praktyki pedagogicznej Marta Kowalczuk-Walędziak, Alicja Korzeniecka-Bondar, Katarzyna Bocheńska-Włostowska
10,0
Twórcze wiązan... Marta Kowalczuk-Wal...

Na półkach: , , , ,

Książka autorstwa Pani Alicji Korzenieckiej -Bondar pt. 'Codzienny czas w szkole. Fenomenograficzne studium doświadczeń nauczycieli' to przedstawiony w niewielkiej kapsule zarys czasu pracy nauczycieli spędzonego w szkole.

Czas dla wielu nauczycieli jest bardzo ważny, gdyż to od niego zależy czy zostanie on wykorzystany trafnie i umiejętnie.

Autorka podkreśla znaczenie...

Z recenzji wydawniczej: 'O wartości recenzowanej pracy decyduje cały szereg jej walorów. Pierwszym z nich jest walor poznawczy. To w pełni oryginalne, twórcze dzieło, którego lektura przekonuje, że debaty dotyczącej temporalnego wymiaru funkcjonowania edukacji nie można dłużej odkładać w czasie. Nie można, jak pisze Autorka, problematyki czasu w praktyce edukacyjnej...

• 2018
  • Oficyna Wydawnicza "Impuls"
  • Wyzwanie Czytelnicze 2018