Marcin Rusnak Wydawnictwo: Storytel Original literatura obyczajowa, romans
poszukiwania związek list podróż
literatura obyczajowa, romans
poszukiwania związek list podróż

11957

"W świetle piorunów widzę twarze."

Znakomity pomysł na powieść: po 10 latach w życie młodego małżeństwa zakrada się rutyna. Natalia opuszcza Pawła, dając mu ultimatum: jeśli jej w ciągu 30 dni nie znajdzie tam, gdzie kiedyś byli szczęśliwi, nigdy więcej jej nie zobaczy. Autor świetnie sobie językowo radzi w opisach, jego język jest żywy i nieubogi, mimo to powieść wydaje...

Galopująca głupota głównych bohaterów, rodem z komedii romantycznych, w myśl zasady "cokolwiek by się nie działo, nie rozmawiajmy ze sobą, bo nie będzie fabuły"...
Kolejna gwiazdka spada za takie zadowolenie autora ze swoich zabiegów literackich oraz kwiecistych metafor, że nie może się powstrzymać przed użyciem ich kilkukrotnie.

Nie mój gatunek, ale jak kto lubi prozę obyczajową, to się nie zawiedzie. Momentami to jest napisane naprawdę więcej niż przyzwoicie.

• 2018
  • Audiobook