Ustawa o finansach publicznych. Komentarz

Maria KarlikowskaWiesława Miemiec Wydawnictwo: Presscom Sp. z o.o. nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Presscom Sp. z o.o.
prawo finanse
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
prawo finanse
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ustawa o finansach publicznych. Komentarz Andrzej Borodo, Wojciech Bożek, Małgorzata Cilak, Krzysztof Czarnecki, Katarzyna Kopyściańska, Ewa Kowalewska, Paweł Lenio, Paweł Majka, Ofiarska Małgorzata, Paweł Mańczyk, Wiesława Miemiec, Zbigniew Ofiarski, Pest Przemysław, Krystyna Sawicka, Michał Stawiński, Rafał Sura, Jacek Wantoch-Rekowski, Patrycja Zawadzka, Katarzyna Święch-Kujawska
0,0
Ustawa o finan... Andrzej Borodo, Woj...
Okładka książki Prawo finansowe Dobrosława Antonów, Paweł Borszowski, Eugenia Fojcik-Mastalska, Andrzej Huchla, Katarzyna Kopyściańska, Marek Kopyściański, Rafał Kowalczyk, Ryszard Mastalski, Wiesława Miemiec, Edyta Rutkowska-Tomaszewska, Krystyna Sawicka, Witold Srokosz, Milan Ušák, Dorota Wojtczak-Samoraj, Patrycja Zawadzka
5,5
Prawo finansowe Dobrosława Antonów,...
Okładka książki Prawo finansów publicznych sektora samorządowego Marcin Miemiec, Wiesława Miemiec, Krystyna Sawicka
0,0
Prawo finansów... Marcin Miemiec, Wie...