Magazyn literacko-kryminalny Pocisk Nr 19/20 (Lipiec - Sierpień 2018)

Krzysztof BochusMarta Guzowska Wydawnictwo: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o. Cykl: MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 29-30) czasopisma
Nowe życie, Jej obrazy, Ku pamięci
2018-07-19
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
Kryminał opowiadania wywiady
Nowe życie, Jej obrazy, Ku pamięci
MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 29-30)
czasopisma
Kryminał opowiadania wywiady
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę