Magazyn literacko-kryminalny Pocisk Nr 19/20 (Lipiec - Sierpień 2018)

Okładka książki Magazyn literacko-kryminalny Pocisk Nr 19/20 (Lipiec - Sierpień 2018)
Krzysztof BochusMarta Guzowska Wydawnictwo: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o. Cykl: MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 29-30) czasopisma
czasopisma
MAGAZYN LITERACKO-KRYMINALNY POCISK (tom 29-30)
Nowe życie, Jej obrazy, Ku pamięci
Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
2018-07-19
2018-07-19
Kryminał opowiadania wywiady

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 4 (52) / kwiecień 2022 Marek M. Berezowski, Aleksandra Boćkowska, Sebastian Cichocki, Iwona El Tanbouli-Jabłońska, Kateryna Kałytko, Marta Klimowicz, Jarosław Kociszewski, Karolina Lewestam, Jakub Małecki, Marian Misiak, Magdalena Moskal, Mateusz Roesler, Zofia Sawicka, Wasyl Stus, Marcin Wicha, Serhij Żadan
Ocena 7,0
Pismo. Magazyn... Marek M. Berezowski...
Okładka książki Szepty. Charytatywna antologia opowiadań na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piotr Chojnowski, Tomasz Duszyński, Grzegorz Gajek, Agnieszka Hałas, Aneta Jadowska, Magdalena Kubasiewicz, Jakub Małecki, Tomasz Maruszewski, Marcin Mortka, Martyna Raduchowska, Paweł Radziszewski, Sebastian Sadlej, Magdalena Świerczek-Gryboś, Agnieszka Szmatoła, Milena Wójtowicz
Ocena 7,3
Szepty. Charyt... Piotr Chojnowski, T...