Tabletki na dorosłość

Dorota Suwalska Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada opowiadania, powieści dla dzieci
9788374207683
Wydawnictwo Adamada
dla dzieci Suwalska
opowiadania, powieści dla dzieci
9788374207683
dla dzieci Suwalska

Przyjemna książka. Bardzo miło i dobrze się czyta. Powieść o Marku , który chce stać się dorosły dzięki magicznym tabletkom. Świetna fabuła , wspaniałe postacie. To wszystko sprawiło , że książkę przeczytałem z radością. Warto przeczytać.
Polecam

Książka wzbudziła moją uwagę już samym tytułem. Zaintrygował mnie, więc postanowiłam dowiedzieć się, jaką historię skrywa. Kiedy po raz pierwszy ją otworzyłam, przekonałam się również, że jest ona wydana w nietypowy sposób, to znaczy inny niż większość powieści, które czytam. Czym zatem się ona wyróżnia? Zawiera kilkanaście rysunków przedstawiających wybrane sceny. Są one...

"Tabletki na dorosłość" to historia o Emanuelu Marku, zwanym przez rówieśników Mikrobem. Chłopiec jedyne o czym marzy, to o tym, aby w końcu dorosnąć. Mieć spokój z rodzicami, którzy ciągle się kłócą, z rówieśnikami, którzy go upokarzają i z nauczycielami, którzy się na nim uwzięli. Zakłada bloga, na którym opisuje swoje smutki, nadzieję na to, aby szybko dorosnąć. Pod jego...

Marek ma 13 lat i niski wzrost.
W szkole przezywają go Mikrob.
Może to nie jest sprawa życia i śmierci, ale gdy na horyzoncie pojawia się dziewczyna,
problem zaczyna uwierać bardziej niż wcześniej.
Marek ma luzackiego tatę-muzyka, troskliwą, choć nieco gderającą mamę
i dwóch dobrych kolegów. Chociaż jednego z nich właśnie stracił (przez ową dziewczynę).
Z resztą świata ma...

• Dziecięce
  • Półka Małgosi młodzieżowe
  • REKOMENDACJE/młodzież/GW/forum GW/inne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tabletki na dorosłość