Two is a Lie

Okładka książki Two is a Lie
Pam Godwin Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Tangled Lies (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
Romance Erotica Suspense War > Military New Adult

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Danni kocha dwóch mężczyzn. Cole'a, który jest jej przeszłością i nagle po 4,5 roku wraca z powrotem do świata żywych i Trace'a, który jest jej przyszłością . Nie może zdecydować, którego z nich chce , więc decyduje się umawiać z nimi dwoma , ale t jeszcze bardziej pogarsza sprawę, ale gdy dowiaduje się ,że obydwaj od początku manipulowali nią,okłamywali, dotarła do swojej granicy wytrzymałości, rezygnuje z nich obu. Ale jest ktoś trzeci, jemu właśnie o to chodzi, chce zemsty na tych mężczyznach, a najbardziej poszkodowana w tej grze jest Danni.

O ile pierwsza część nieźle zakręciła losami naszej bohaterki, to druga były pełna wszelakich emocji, w których chciało się potrząsnąć bohaterką i powiedzieć jej, żeby się ogarnęła. Danni kocha dwóch facetów, najbardziej pewnie by jej odpowiadał podział typu: poniedziałki, środy i piątki dla Cole'a, wtorki, czwartki, soboty dla Trace'a, a niedziela na odpoczynek, albo może wspólna... Kiedy wpada ma pomysł, że powinna zacząć się z nimi umawiać platonicznie i wybrać, którego bardziej kocha, sam ten pomysł wydaje się niedorzeczny. Ale gdy jeden z nich łamie zasadę "żadnego seksu", sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Jeszcze jak do tego dojdzie prawda, w jakim kłamstwie żyła Danni, to już wszystko się wali. Ale w końcu mamy jeszcze jeden tom.

Dodaj cytat z książki Two is a Lie