Misia i jej mali pacjenci. Wyjazd na Mazury

Aniela Cholewińska-Szkolik Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Misia i jej mali pacjenci literatura dziecięca
Zielona Sowa
Misia zwierzęta dzieci bajka weterynarz zielona sowa
literatura dziecięca
2018-05-23
Misia i jej mali pacjenci
Misia zwierzęta dzieci bajka weterynarz zielona sowa

Polecam wszystkich dla dzieczynek które kochają zwierzęta !!!
Słodka opowieśc o Misi, która spędza wakacje u swoich dziadków na Mazurach , o jej przygodach które przeżywa wraz z ukochanym pieskiem pomagając różnym zwierzętom. Piękne ilustacje dodatkowo zachęcają do sięgniecią po tą książeczę !

bóbr, bociany i jeleń, zupełnie jak u mnie na pograniczu Warmii i Mazur. I te cudowne ilustracje... Dzieciom się będą podobać te opowieści.

2089

Wróciła do nas nasza ukochana Misia :-) Myślę, że nie muszę jej wam przedstawiać ;-) Ta urocza, rudowłosa, pogodna siedmiolatka podbiła serce niejednego dzieciaka. Ja i moja A. ją uwielbiamy, co zresztą podkreślamy przy każdej możliwej okazji :-) Tym razem Misia wyjeżdża na wakacje, spędza je u swoich dziadków na Mazurach. Ta sielankowa, spokojna i malownicza okolica...

Poznaliście już małego weterynarza Misię?
Misia to wesoła siedmiolatka, która prowadzi klinikę weterynaryjną. To, co wyróżnia dziewczynkę, spośród rówieśników, to jej niezwykły dar, mianowicie potrafi ona rozmawiać ze zwierzętami!
Prawda, że to niesamowite? Taki trochę doktor Dolittle w wersji mini. Dzięki swojej wyjątkowej umiejętności Misia zawsze wie, co dolega jej...

bardzo pozytywna

Misia jest dziewczynką, którą znam nie od dziś. Ma siedem lat, rude włosy, piegi na nosku oraz duże ciemne oczy. Charakteryzuje ją dobre serce i chęć pomocy wszystkim zwierzętom. W tajemnicy przed swoimi rodzicami prowadzi lecznice w domku na drzewie. Umie również rozmawiać ze wszelkimi stworzeniami, ale o tym wie tylko ona oraz jej dziadek, który jest weterynarzem. W...

• Czytane synkowi
  • Przeczytam 52 książki 2018 - dzieciom
  • Dziecionkowe
  • Oliwia
  • Julitka
  • Książki dla dzieci i nie tylko...

Dodaj cytat z książki Misia i jej mali pacjenci. Wyjazd na Mazury