Marka na cztery sposoby

Wolters Kluwer Polska
marketing branding pr
biznes, finanse
marketing branding pr

Czuć, że autor ma ogromną wiedzę na temat marketingu. Czuć, że mógłby tak wiele przekazać. Jednak w tej książce mu się to nie udało. Przywołuje na każdym możliwym kroku prace i zapiski innych autorów, dodając przy tym dziesiątki tabel, wykresów i innych schemetów. Niszczy to kompletnie radość z czytania. Jego własne wypowiedzi są najciekawszymi momentami i to na nich...

• Marketing & biznes
  • Branding
  • Marketing
  • Marketing & PR
  • Kupić_Papier
  • Social media, e-marketing, PR
  • Branżowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Marka na cztery sposoby