SZACHY - uniwersalny podręcznik z ćwiczeniami cz. 1.

Łukasz Suchowierski Wydawnictwo: AKADEMIA GAMBIT Łukasz Suchowierski interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
AKADEMIA GAMBIT Łukasz Suchowierski
szachy edukacja samouczek
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
szachy edukacja samouczek

Książka rzeczywiście jest w formie podręcznika z zadaniami. Jest wszystko bardzo prosto wytłumaczone. Jedyne co mi nie odpowiada to projekt okładki, format.A4 i brak rozwiązań w książce (na stronie internetowej nie było rozwiązań jak zapewniono, chyba, ze są gdzieś ukryte).

• Szachy