Kup teraz - 9 ofert w cenie od 13.97 zł do 34.47 zł

Flow books
poezja współczesność
poezja
poezja współczesność

Arkusz Poetycki autorstwa Billie Sparrow, rezonuje w duszy bardzo długo. Nie jest to poezja najwyższych lotów, ale najważniejsze jest to, że uciska odpowiednie struny. Innym istotnym aspektem publikacji jest to, że co kilkadziesiąt stron znajdujemy wiersz - perełkę, który koniecznie musimy zapisać i zapamiętać. To duża sztuka, trafić do odbiorcy choć jednym tekstem. Tu jest...

Spodziewałam się po tym tomiku czegoś miłego, lekkich wierszy, prostych i zarazem głębokich emocji. Zamiast tego otrzymałam zmęczenie i zawód. Ten tomik od dawna u mnie leżał i czekał na dobry moment, w którym miałabym czas i chęci, by się za niego zabrać. Ten moment nadszedł, ale automatycznie został zepsuty, gdy zaczęłam czytać. Nie lubię jednak porzucać rzeczy w trakcie,...

Dwunastolatki z wattpada już piszą lepszą poezję.

Na półkach: , , , ,

Przyjemna lektura. Nie wywróciła mojego świata na nice, ale kilkukrotnie poczułam trzepotanie duszy. Niekiedy to wystarczy.

Według mnie więcej tutaj reklamy niż poezji.

A mi się spodobał!
Tomik podzielony jest na kilka tematycznych części. Pierwszej zupełnie nie poczułam, ale każdą kolejną chłonęłam jak gąbka. Z niektórymi wierszami identyfikuję się w stu procentach. Z pewnością nie raz będę wracać, szczególnie wieczorami. Jest w nich coś w pewien sposób wzruszającego.

Za minimalistyczną, szaro-fioletową okładką kryje się prawda XXI wieku. Szału nie ma, ale mimo wszystko wielkie brawa dla Weroniki, że spełniła marzenie.
Czyta się szybko, idealne do popołudniowej kawy. Znalazłam kilka perełek, które skradły moje serce swą prostotą i prawdą. Trzymam kciuki za dalszy rozwój Wróbelka. :)

Książka bardzo ładnie wydana, pięknie zilustrowana... Niestety, to jedyne co mogę o niej pozytywnego powiedzieć. Poezja Billie w ogóle do mnie nie przemówiła. Przekaz jest podawany na tacy. Mam też wrażenie że przerzutnie są w losowych miejscach. Samą autorkę bardzo lubię, oglądam jej filmiki na youtubie. Jej poezja jednak mi nie spodobała.

Słaby zbiorek wydany tylko po to, by być "głębokim". Przynajmniej wydanie jest bardzo ładne.

Poezja Billie Sparrow idealna na wieczór. Pochłonięta w kilkanaście minut. Jedne lepsze, drugie trochę gorsze, ale fajnie wiedzieć że młodzi nie mają tylko głupot w głowie i potrafią napisać coś z sensem.

• 2018
  • Poezja