Anna Powierza Wydawnictwo: Pascal poradniki
Pascal
Insulinooporność badania cukrzyca dieta przepisy normy zywienia
poradniki
Insulinooporność badania cukrzyca dieta przepisy normy zywienia

Nie była to pierwsza książka na ten temat, którą czytałam, więc o większości rzeczy już wiedziałam. Jednak trzeba przyznać, że zapał autorki i sposób, w jaki wręcz otacza czytelnika opieką, wyróżnia tę pozycję. Przepisy nie wydały mi się przydatne, ale z pewnością mogą inspirować.

Największa zaleta - napisane z własnego doświadczenia. Autorka sama "przerobiła" wszystko o czym pisze, zdołała dojść do prawidłowej diagnozy i nauczyła się ze swoją chorobą żyć.
Bezcenna pozycja dla zmagających się z insulinoopornością - zwłaszcza dla tych co jeszcze nie wiedzą co im jest.
Bezcenna dla tych co nie mają pomysłu jak sobie z insulinoopornością radzić na co...

Druga książka prominentnej autorki na temat insulinooporności. Moja ulubiona, jeżeli chodzi o przepisy, bo sa proste, ze składników, które znajdują się w prawie każdej kuchni, a najdalej w najbliższym sklepie spożywczym, bez egzotycznych przypraw i trudnych do kupienia (albo drogich) składników. Poza tym obliczone one są na jedną osobę, czyli dla singli albo tych, którzy...

Podoba mi się ta książka, jest rzeczowa. Pani Ania Powierza spisała swoje doświadczenia z insulinoopornością, podała przykłady posiłków i co zasługuje na ogromny plus dodała bibliografię z której korzystała. Dla mnie jeszcze lepsza niż poprzednia książka z tej samej tematyki.

• 2019
  • 2020
  • Przeczytane 2019
  • Wyśmienite
  • 52 książki w 2019
  • 1000 książek
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Insulinooporność. I co dalej?