Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze

Okładka książki Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze
Sylwia Kocoń Wydawnictwo: Onepress, Sensus poradniki
poradniki
Onepress, Sensus
2019-06-11
2019-06-11
9788328352094
bogaty budda świadomość potęga umysłu

W książce jest mnóstwo wskazówek, jak polepszyć swoje życie, ale jak dla mnie za dużo powtórzeń. Sama książka jest ciekawa, ale brakowało mi w niej głębi, jakiegoś smaczku. Za dużo kręcenia się w kółko, bo to samo można przekazać o wiele krócej. Ale dla kogoś, kto potrzebuje powtarzania, żeby ruszyć z miejsca może to będzie użyteczna lektura.

Świetna książka dla osób twardo stąpających po ziemi i nie mających zbyt wiele wspólnego z tak zwaną duchowością i światem ezoterycznym. Autorka, jak sama pisze, osoba wywodząca się ze świata twardych kompetencji i dowodów naukowych pokazuje jak krok po kroku zastosowała moc Prawa Przyciągania w swoim życiu, a także jak jej Klientki z pomocą tego odwiecznego prawa Natury i Wszechświata manifestują w swoim życiu różne cudowne scenariusze.

Niezależnie od tego, czy miałaś kiedyś styczność z Prawem Przyciągania, czy też temat jest dla Ciebie totalnie nowy warto sięgnąć po tą mądrą i praktyczną książkę. W której doświadczanie duchowo-zmysłowe przeplatane jest konkretnymi faktami i wynikami badań naukowych.

Bardzo ucieszył mnie fakt, że autorką tak dojrzałej, przemyślanej i dobrej książki na temat Prawa Przyciągania jest Polka. Fantastycznie jest móc przeczytać o tym niesamowitym narzędziu do zmiany własnego życia, dostępnym dla każdego i w każdej chwili, z perspektywy osoby doskonale znające polską mentalność i jej ograniczenia.

Wielkie brava, wyrazy uznania i podziękowania dla Pani Sylwii.

Audiobook - coś poszło nie tak. Możliwe, że chodzi o źle postawiony akcent w zdaniach, głos autorki, grafomański porównania. Lubię inspirujące do zmian książki/audiobooki, ale tego zabrakło w przekazie.

Książa odsłuchana przeze mnie, a nie przeczytana więc pewnie ma to jakiś wpływ na moją ocenę. Audiobook nagrany przez autorkę, której barwa głosu i intonacja przeszkadzała mi w odbiorze. Ledwo dobrnąłem do końca. Sama treść to zlepek drogi duchowej, samodoskonalenia, czy tak modnego rozwoju osobistego i takie tam pomiędzy bla bla bla. Dla mnie słabe i nie polecam

Już sam tytuł książki przyciąga uwagę. Treść całkiem w porządku,. Jest to poradnik jak wieść szczęśliwe i spełnione życie, są ćwiczenia do samodzielnej pracy nad sobą,. Autorka podpiera swoje teorie przykładami z codziennego życia. Czyta się przyjemnie. Momentami trochę brakuje akcji ale ogólnie warto siegnąć po tę pozycje.

Przeczytałam Bogatego Budde i polecam wszystkim osobą, które chcą poszerzyć swoją świadomość.
Tą książkę należy przeczytać w spokoju i skupieniu, aby wyciągnąć jak najwięcej dla siebie.
Książka daje cenne wskazówki i ukierunkowuje na co zwrócić uwagę aby stać się Bogatym Buddą.
Na pewno wrócę do tej książki jeszcze nie raz!! Polecam!!

Na pewno wrócę do tej książki jeszcze nie raz!! Polecam!!

Książka nie jest typowym poradnikiem, raczej przewodnikiem, który zaprasza do tematu obfitości i do zagłębienia się w siebie. Do mnie trafia przekaz z książki, inspiruje, pobudza do działania i do poszukiwań. Przeczytałam dwa razy i na pewno do niej wrócę.

Książkę "Bogaty Budda" Sylwii Kocoń przeczytałam dwa razy. Za każdym razem wynosiłam z tej lektury wartość, widziałam coś innego, czułam i przypominałam sobie o różnych przekonaniach. Wiem też, że będę do niej wracać bo jest "otwierająca", porządkuje wiedzę, którą już mam ale też przypomina o tym, o czym w pędzie życia zapominamy. W związku z tym, że czytałam już wiele książek w temacie rozwoju osobistego, prawa przyciągania itd, mam porównanie z innymi autorami i mogę stwierdzić, że "Bogaty budda" doskonale pasuje do mojej książkowej kolekcji, a treść i ćwiczenia w niej zawarte warte są zastosowania. Gorąco polecam tę pozycję czytelnikowi, który chce poczuć Bogatego Buddę w sobie.

To nie jest książka dla każdego. To pozycja dla osób, które pragną czegoś więcej od życia, które chcą połączyć rozwój świadomości z obfitością, którą daje nam życie na ziemi. Sylwia pokazuje nam, że prawo przyciągania, materializacja myśli i koherencja serca torują nam drogę do życia pełnego możliwości, do czerpania radości z ziemskich dóbr. To ile wyciągniemy z tek książki zależy od etapu na jakim się aktualnie znajdujemy, od naszej otwartości na nowe i chęci zmiany.
Autorka ma niesamowitą wiedzę i cieszę, że dzieli się nią z nami na kartach Bogatego Buddy by również inni mogli doświadczyć bogactwa życia.

To nie jest pierwszy przeczytany przeze mnie poradnik.
Niestety napisany jest kompletnie "nieczytelnie" - chodzi mi o sposób wyrażania myśli czy opieranie się na innych naukowych teoriach. A całe "sedno", które udało mi się wyłuszczyć, jest oczywiste i wiadome, że: zewnętrzne dobra nie zapewniają szczęścia, myśli mają ogromną moc sprawczą, a pokora, wdzięczność, wizualizacje, otwartość, urzeczywistnianie pragnień...etc. to jest coś, co powinniśmy bezwzględnie mieć w sobie i czynić. No sorry, to żadna porada, to nie jest odkrycie Ameryki...
Zabrakło mi w tym wszystkim takiej życiowej, prostej a zarazem dodającej otuchy mocy, siły i duszy w tej mieszance naukowo-teologiczno-filozoficznej.
Nie potrafiłam powiedzieć WOW - TAK WŁAŚNIE ZROBIĘ, TO JEST MYŚL!!!!!!!
Książka napisana jest sucho, po doktorancku, no co tu dużo mówić umęczyłam się. 😞
Pozostanę przy Katarzynie Miller - Mistrzyni tego "gatunku", która nie ma sobie równych!✌

cytat: "...wszystko w życiu dzieje się po coś..."

To nie jest pierwszy przeczytany przeze mnie poradnik.

Dodaj cytat z książki Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze