Scandalous

Okładka książki Scandalous L.J. Shen
Okładka książki Scandalous
L.J. Shen Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Święci Grzesznicy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Święci Grzesznicy (tom 3)
Scandalous
CreateSpace Independent Publishing Platform
2017-09-22
2017-09-22
1977569188

Okładka książki My Dark Romeo Parker S. Huntington, L.J. Shen
My Dark Romeo Parker S. Huntingto...

Jak dotąd najlepsza historia z serii.

Jak dotąd najlepsza historia z serii.

Promowanie toksycznych relacji. Cringe i ciary żenady.

Promowanie toksycznych relacji. Cringe i ciary żenady.

To jest to, co lubię najbardziej. Akcja, która rozwija się od samego początku, ciekawe, nieźle poturbowane przez życie postaci pełne tajemnic, czarny charakter. I szczęśliwe zakończenie, miodzio. Historia Trenta i Edie z pewnością na długo zapadnie mi w pamięci. A jeśli chodzi o Jordana, kto by pomyślał, że taki obleśny z niego typ.

Haha, czy kogoś to zadziwi, że znowu rzuciłam się na książkę, której nie ma w "teraz czytam". Na pewno nie. Historia jak zawsze dla przyjemności, dla satysfakcji i po prostu dla odpoczynku po ciężkim dniu. Czy polecam, a tak, dlaczego by nie, choć ja w taki związek jak bohaterowie bym nie weszła :D

Wciąż mam mieszane uczucia do tej serii, bo nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Emocje się nie wyciskają, fabuła specjalnie nie porywa, ani nie zaskakuje. Jako romans zahaczający o toksyczne zachowania, to wpisuje się poprawnie, lecz bez większego szału.

Już poprzedni tom mnie zawiódł, bo odniosłam wrażenie, że wypadał gorzej od pierwszego. Skandal był raczej podobny do swojego poprzednika i nic powyżej. Kręcenie się w kółko z różnymi bohaterami, którzy i tak mimo wszystko mają bardzo podobne do siebie zachowania i cechy charakteru.

Na pewno nie jest źle, ale zdecydowanie zawyżone są oceny tej serii, bo ja z każdym kolejnym tomem daję jeden stopień niżej przez brak rozwoju i wplecenia odpowiedniej akcji. Nawet sceny erotyczne w pewnym momencie wydawały się mdłe i skopiowane.

TOXIC
uwielbiam historie o miłości, ale ta do nich nie należy. To jest jakaś wypaczona, chora wizja miłosnej, romantycznej relacji pełna toksycznych zachowań, które są w tej książce pokazywane jako coś pożądanego i podsycającego erotyczny żar. Dla mnie totalny cringe i żenada. Mnóstwo banalnych stwierdzeń w stylu „rozpadam się na milion kawałków” i „ona jest moim końcem” by dodać jeszcze dramatyzmu. Jest również seks, podobno taki „ostry” bo główny bohater jest przecież dymnym męskim i zranionym samcem alfa, ale opisy niestety wzbudzają tylko moje prychnięcie rozbawienia i zażenowania.
Ah, no i nie zapominajmy o momencie kulminacyjnym - przez cała książkę główny bohater jest okropny, a w epilogu sielanka i spełnienie kobiecych marzeń o kochającym rodzinnym mężczyźnie oddanym swojej partnerce i dzieciom który totalnie w magiczny sposób przewartościował swoje życie.
żenada :)

TOXIC

Miło się czytało. Polecam.

Miło się czytało. Polecam.

Niezmiennie uwielbiam tą serię i ciężko mi zdecydować która część jest najlepsza.
"Skandal" jest bardzo ciekawy, bohaterowie fantastyczni.
Teraz czas na "Szakala".

"Skandal" jest bardzo ciekawy, bohaterowie fantastyczni.
Teraz czas na "Szakala".

Odrobinę lepiej niż w tomie pierwszym ale jako osbny byt ta książka budzi we mnie mieszane uczucia. Główny bohater ma chyba więcej emocjonalnych problemów niż 18 letnia bohaterka z przemocowej rodziny...

Bardzo rzadko sięgam po typowe erotyki, ale L J Shen jest mistrzynią w swoim fachu. Seria Święci Grzesznicy jest moją ulubioną. W każdej książce autorki, można znaleźć wspaniałą historię i gorący seks. Polecam