Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1

Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1 Erin Hunter, Dan Jolley, Bettina M. Kurkoski
Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1
Erin HunterDan Jolley Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy Manga komiksy
komiksy
2018-03-26
2018-03-26
2008-06-24
koty wojownicy fantastyka przygoda

Mimo tego że ten komiks bo mangą tego nie mogę nazwać ma różne opinie. Sama uważam że jest ciekawy i bardzo dobrze przynajmniej mi wyjaśnił dzieciństwo, siłę i motywacje Bicza.

Przeczytałam w jeden wieczór i cieszę się, że dzięki tej mandze można poznać przeszłość Bicza. Gdy zobaczyłam jedną scenę powiązaną z ,, Przepowiednią błękitnej gwiazdy" to uśmiech mi się pojawił na twarzy :D

Spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Backstory Bicza jest naprawdę bardzo nudną i pospolitą historią. Nie dzieje się tam kompletnie nic ciekawego. Liczyłam na jakąś dramatyczną historię która wytłumaczy nam dlaczego był przesiąknięty złem ale niestety się tak nie stało. I nie chodzi o to że nie wiemy dlaczego jest zły bo się o tym dowiadujemy ale powód przez który się taki stał jest najzwyczajniej w świecie nie ciekawy. Gość stał się zły tylko dlatego że jego rodzeństwo go nie lubiło. Poza słabym powodem jego bycia czarnym charakterem, momenty w których juz mieszkał w mieście były równie słabe, przez to że Bicz dostał tylko jedną mangę całą historie musieli bardzo ścisnąć żeby wszystko zmieściło się w tej cieniutkiej książeczce. Zdecydowanie wolałabym żeby cała ta historia była rozłożona na 3 tomy jak w innych mangach. Jedyne co w moich oczach ratuje tą mangę jest ładna i przyjemna dla oka kreska.

Szczerze mówiąc nie czytałam. Mogę poprosić kogoś o PDF? Mogę zapłacić robuxami, konkretnie 400.

Świetna książka, a manga jest po prostu świetnym wyrazem, aby przekazać historię Bicza. Wzruszającą, podobną do historii Lokiego Laufeysona.

Pokaż mimo tovideo - opinia

Wow! Książka naprawdę super. Bicz miał smutne dzieciństwo i zrobiło mi się go żal,ale później to się odbiło przez Bicza na swoim rodzeństwu.
Książka naprawdę super, polecam

Książka naprawdę super, polecam

Rewelacyjna książka , przeczytałam ją w jeden dzień, opowiada o przyrodnim bracie Ognistej Gwiazdy. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaczęłam dziś i dziś też skończyłam. Wspaniały komiks opowiadający o historii Bicza, jednego z najczarniejszych charakterów świata wojowników. Książka wciągająca, z pięknymi rysunkami. Polecam.

Uważam, że zrobienie komiksu zamiast książki
to świetny pomysł.