Polak NieNażarty

Zwierciadło
kulinaria przepisy kulinarne Polska kuchnia jedzenie gotowanie historia
kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria przepisy kulinarne Polska kuchnia jedzenie gotowanie historia

Bardzo fajna, ładnie wydana książka. Sporo ciekawostek, interesujące wywiady, quizy, kolorowe zdjęcia. Warto po nią sięgnąć :)

Ładnie wydana, dużo ciekawostek. Szybko się czyta, można to zrobić w jeden wieczór. Polecam

Miałem czytać co innego, ale że przed świętami Bożego Narodzenia szukałem ciekawych przepisów w swoich książkach kucharskich (niewiele tam znalazłem), przypomniałem sobie o wielgachnej księdze jaką kiedyś udało mi się kupić z drugiej ręki w bardzo przystępnej cenie (polecam w ogóle kupowanie książek przez olx). Owa księga to właśnie "Polak NieNażarty". Znalazłem tam przepis...

Polak NieNażarty to Polak zły! Aby pozbyć się złości, zaspokajając głód literacki wystarczy skosztować nieco smakołyków w postaci ciekawostek oraz przepisów z najnowszej książki Gosi Molskiej, która we współpracy z Leszkiem Molskim, zgotowała nam wyjątkowo smakowitą lekturę.

Książkę otwiera „Poczet kuchni polskiej”, a w nim kulinarna historia Polski, począwszy od czasów...

• Kuchnia
  • 2019 Rok