Pamiętniki Maddie

The Maddie Diaries: A Memoir
Wilga
2017-03-07
2017-03-07

Przeczytana w oryginale, w ramach ćwiczenia angielskiego, może dlatego też co najmniej jedną gwiazdka w górę. Jest to taki przyjemny pamiętnik, poradnik czternastolatki, pracującej już w show bussinesie. Bez zbyt wielu kulis tegoż (pewnie umowa z Sia, czy telewizją na to nie pozwala). Niewiele więc wnosi, ale jest dość przyjemna. Może trochę motywacji i inspiracji. Zdecydowanie trzebaby zapytać nastolatkę.

jakiś rok temu kupiłam książkę ,,pamiętniki Maddie".Jest to bardzo ciekawa książka ,opowiada o życiu sławnej tancerki Maddie Zigler.
ocena:9/10
Opis:
Bestsellerowe pamiętniki nastoletniej gwiazdy Maddie Ziegler.
Maddie Ziegler zawsze marzyła o tym, by być gwiazdą. Karierę zaczynała od telewizyjnego show „Dance Moms”, a rozgłos przyniosła jej rola w słynnym teledysku do „Elastic Heart” Sii, w którym wystąpiła z aktorem Shią LaBeoufem. Obecnie piętnastoletnia Maddie jest profesjonalną tancerką, występuje w teledyskach i stawia pierwsze kroki w aktorstwie. W swoich pamiętnikach opowiada o podążaniu za marzeniami, trudnej drodze do sukcesu i wielkiej pasji do tańca.

ocena:9/10
Opis:
Bestsellerowe pamiętniki nastoletniej gwiazdy Maddie Ziegler.

Maddie czyli Madison Nicole Ziegler opowiada o sobie jak o przeciętnej nastolatce. Nastolatce, która miewa te gorsze i lepsze dni, ma ulubione zajęcia, hobby oraz pasję, którą kocha ponad wszystko. Pomimo młodego wieku, dziewczyna ma na swoim koncie sporo znaczących sukcesów.

Recenzja w całości: http://mamao.pl/pamietniki-maddie/

Recenzja w całości: http://mamao.pl/pamietniki-maddie/

Dlaczego dałam tej książce taką słabą ocenę? Z wielu powodów. Byłam przekonana, ze ta książka otworzy mi bardziej oczy na świat, który pokazuje autorka książki. Zostać gwiazdą nie jest łatwe. A i pewnie niektórzy z was chcieli by taką osobą zostać. Nie zawarła wielu rzeczy, które by bardziej -według mnie- się przydały niż , np. pisanie o jej ulubionych przepisach. raczej jeśli ktoś kupuje pamiętnik to chciałby się jak najwięcej dowiedzieć o bohaterce. Chociaż teraz pewnie dużo osób się ze mną nie zgodzi i powie, że chciała urozmaicić. To prawda. Ja nie mam nic przeciwko takiemu urozmaicaniu, jednak za dużo tego wszystkiego tam napchała, i to spowodowało, że niestety ale nie czytało mi się super tego pamiętnika.

Więcej znajdziecie na moim blogu: https://okularnicaczyta.blogspot.com/2017/12/ludzie-mysla-ze-wiedza-o-mnie-wszystko.html?showComment=1514630068102#c1345688882521296177

Od pewnego czasu nie nadążam nad pojawiającymi się talentami. Zdecydowanie show biznes mnie nie interesuje i nie ma w nim nic pozytywnego.Jednak jakiś czas temu dostałam propozycje zrecenzowania biografii nastoletniej gwiazdy Maddie Ziegler.
Zabierając się za czytanie książki osobowość tej nastolatki zupełnie mi nic nie mówiła.Jednak wgłębiając się w jej życiorys, zdałam sobie sprawę,że jej osoba jest mi znana za sprawą wokalistki Sia.
Obawiałam się sięgnąć po tę książkę ze względu na to,czy faktycznie zwykła nastolatka jest w stanie coś ciekawego wnieść i czy aby nie jest to za wcześnie na biografię?Bardzo rzadko sie zdarza,by w tak młodym wieku napisać biografię ,niemniej jednak dałam Maddie szansę.
Madison Nicole Ziegler to nastoletnia tancerka urodzona w Stanach Zjednoczonych.Po mimo młodego wieku osiągnęła bardzo dużo i w żadnym wypadku nie powiedziała ostatniego słowa.Dziewczyna coraz bardziej zaskakuję swoich fanów.
Kariera jej nabrała tempa po wystąpieniu w programie Dance Moms.Gościnne występy w teledyskach tylko utwierdziły odbiorców ,że jest światowa gwiazda na wysokim poziomie.
Pomimo wieku Maddie jest bardzo dojrzałą osobą i da się to wyczuć w książce.Ma bardzo świeże podejście do życia i stąpa twardo po ziemi.Nie daje się zaszufladkować.Dzięki jej dojrzałości dla nastolatek jest to odpowiednia osoba do naśladowania.
Biografia mimo mojego wieku mnie bardzo zaciekawiła i z chęcią śledziłam losy tancerki.Książka idealna dla nastolatek.Polecam serdecznie.

Przyznam że nie zachwyca to jakoś. Przeczytałam z ciekawości i raczej nie wrócę do tego.

Kiedy czytałam, bardzo fascynowała mnie Maddie Ziegler, a ksiązka (jak w tytule) to jej taki jakby pamietnik. Moze bardziej dziennik. Jednak czyta się przyjemnie można dowiedzieć sie o niej wiele rzeczy, o których w życiu być nie pomyślał

• Mój
  • 😳 Rok 2017 😳