Sekrety zwierząt. Złap trop i podążaj za śladami

Okładka książki Sekrety zwierząt. Złap trop i podążaj za śladami
Andrzej Stańczyk
Andrzej Stańczyk

Okładka książki Kto się boi mumii? Fleur Daugey, Sébastien Mourrain
Ocena 8,3
Kto się boi mu... Fleur Daugey, Sébas...

"Sekrety zwierząt" to bogato ilustrowana książka zawierająca krótkie ciekawostki na temat życia naszych braci mniejszych. To lekka i przyjemna lektura na jedno popołudnie. Poszczególne ciekawostki nie są ze sobą powiązane, co nie pozwala na zapamiętanie zbyt wielu informacji. Mimo to polecam w charakterze miłego przerywnika między bardziej merytorycznymi pozycjami.

Cudowna książeczka na upalne dni. Zbiór ciekawostek i anegdot ze zwierzęcego świata. Niektóre bardzo zadziwiają. Pozycja dla miłośników przyrody w każdym wieku.

http://oddychajaca-ksiazkami.blogspot.com/2018/05/podsumowanie-maja-i-kwietnia-2018-roku.html <<< Krótką opinię znajdziecie na moim blogu, serdecznie zapraszam :)

"Sekrety zwierząt" to zbiór ciekawostek z dziedziny zoologii. Książka ta nie ma jakiegoś szczególnego układu tematycznego czy alfabetycznego, opisywane zwierzęta pojawiają się na jej stronach w zupełnie przypadkowym porządku. Niektóre osobliwości świata zwierząt mogą się wydawać zaskakujące, podczas gdy wiele innych jest dobrze znanych dorosłemu czytelnikowi. ...No właśnie,...

Ta książka to pozycja obowiązkowa wszystkich dla miłośników przyrody i zwierząt. Można się z niej dowiedzieć wielu rzeczy, o których wcześniej nie miało się pojęcia. Krótka forma ciekawostek sprawia, że czytelnik nie ma czasu na nudę, ponieważ na próżno szukać tu długich, nudnych opisów. W tej pozycji nie brakuje również wierszy czy legend.

Spodobał mi się cykl "who is...

Zbiór ciekawostek o świecie zwierząt, znanych, mniej znanych i legendarnych.

Książka francuskiej dziennikarki i etologa (czyli podążając za Ciotką Wiki badaczki, zajmującej się szeroko pojętymi zachowaniami zwierząt, zarówno dziedziczonymi, jak i nabytymi, ich aspektem przystosowawczym, rozwojem osobniczym, orientacją przestrzenną, zachowaniami społecznymi) w sposób niesamowicie ciekawy i zabawny przybliży Wam świat zwierząt.
Wszelakich zresztą –...

Bardzo przyjemne. Ciekawostki w pigułce. Niektóre oczywiste oczywistości, niektóre- bardzo interesujące. Warto

Oh jaka przesympatyczna książka! Masa przeciekawych informacji o zwierzakach podane w bardzo fajnej łatwej do czytania formie. Książka zdecydowanie dla dorosłych, jaki dla dzieci. Czy wiecie, że uszkiem kota porusza aż 23 mięśnie? Warto sięgnąć po tą pozycję.

„Sekrety zwierząt. Złap trop i podążaj za śladami” jest pozycją interesującą i jak najbardziej godną uwagi. Książka ma ciekawą szatę graficzną, która potrafi przyciągnąć wzrok już od pierwszej chwili. Fleur Daugey zebrała wiele ciekawych faktów opowiadających o bogatym i intrygującym świecie zwierząt. Jest to konkretny, napisany z humorem podręcznik, zawierający wiele...

• 2018
  • Zwierzęta
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • W biblioteczce
  • Zwierzęta

Dodaj cytat z książki Sekrety zwierząt. Złap trop i podążaj za śladami