rozwiń zwiń

2016-08-02
Data 1. wydania:
2016-08-02
angielski
akcja przygoda komedia fantasy siły nadprzyrodzone shounen manga

Z rozdziału na rozdział ta manga podoba mi się coraz bardziej! Przyzwyczaiłem się już do charaktery Asty, dlatego czyta mi się jego historię bardzo przyjemnie.

W tym tomie poznajemy nowych czarodziejów i ich magiczne sztuczki. Głównym wątkiem jest wyprawa głównego bohatera w towarzystwie Noelle i Lucka do tajemniczych lochów, które leżą na granicy dwóch królestw. Więcej nie powiem. Naprawdę ciekawe rozdziały.

Już nie mogę doczekać się następnych!

Dodaj cytat z książki Black Clover #2