The Imposter's Handbook

Data 1. wydania:
2016-07-01
angielski
informatyka programowanie

Okładka książki C++ GUI Programming with Qt4, 2nd Edition Jasmin Blanchette, Mark Summerfield
Ocena 8,0
C++ GUI Progra... Jasmin Blanchette, ...

Warta zachowania wiedza z pierwszych dwóch lat studiów informatycznych podana w zjadliwej formie.

Czytelnik nie zostanie po niej specjalistą od uczenia maszynowego, projektantem baz danych ani wybitnym algorytmikiem, ale wielu współpracownikom jej lektura z pewnością by się przydała.

Dodaj cytat z książki The Imposter's Handbook