Berło

Okładka książki Berło Andrzej Maleszka
Nominacja w plebiscycie 2017
Okładka książki Berło
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 9) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Magiczne drzewo (tom 9)
Znak emotikon
2017-10-23
2017-10-23
literatur polska
Inne

Na półkach: , , , ,

Ten tom Magicznego drzewa wypadł świetnie.
Lubię książki przygodowe,a ta książka cudowna.

Ten tom Magicznego drzewa wypadł świetnie.
Lubię książki przygodowe,a ta książka cudowna.

Najlepszy tom.

Najlepszy tom.

Ta książka jest jak dla mnie najlepsza z całej serii.

Ta książka jest jak dla mnie najlepsza z całej serii.

Podziwiam autora za to, że potrafi trzymać równy poziom całego cyklu. Wciąga i porusza.

Fajna książka ,ale za krótkie zakończenie.

Fajna książka ,ale za krótkie zakończenie.

Super!!!

Super!!!

Według mnie to najlepsza część z serii "Magiczne drzewo".

Według mnie to najlepsza część z serii "Magiczne drzewo".

Radzę przeczytać! Mi się bardzo podobała. Ta końcówka zachęca do przeczytania następnej części.

Znowu spotykamy się z wyobraźnią Andrzeja Maleszki którego książki ubóstwiam !
Tym razem mamy do czynienia z magicznym przedmiotem czyli berłem .Jest to niebezpieczne berło ponieważ jak już weźmiemy je raz do ręki to berło zaczyna nami władać i takto zaczynamy być tymi złymi .W tym tomie Alik, Ida,Gabi,Kuki,Blubek mieli wystawić przedstawienie więc pojechali po kostiumy i co najważniejsze -berło .Co najlepsze to że na początku książki berło ma w swoim sklepie rudzielec od którego się wszystko zaczyna .Więc pojechali po kostiumy i niestety Gabi z Idą musiały się zająć tym .Jak już pojechali po berło ,wchodzą do tego sklepu i tu zaczyna się wszystko .Moja opinia o tej książce jest taka że książkę może przeczytać każdy dorosły czy dziecko .Więc moja opinia to że to jest kolejna fantastyczna książka z fantastycznej serii.

Znowu spotykamy się z wyobraźnią Andrzeja Maleszki którego książki ubóstwiam !

Super

Super