Berło

Nominacja w plebiscycie 2017
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 9) literatura dziecięca
Znak emotikon
literatur polska
Magiczne drzewo (tom 9)
literatura dziecięca
literatur polska
Inne

Najlepszy tom.

Ta książka jest jak dla mnie najlepsza z całej serii.

Podziwiam autora za to, że potrafi trzymać równy poziom całego cyklu. Wciąga i porusza.

Fajna książka ,ale za krótkie zakończenie.

Super!!!

Według mnie to najlepsza część z serii "Magiczne drzewo".

Radzę przeczytać! Mi się bardzo podobała. Ta końcówka zachęca do przeczytania następnej części.

Znowu spotykamy się z wyobraźnią Andrzeja Maleszki którego książki ubóstwiam !
Tym razem mamy do czynienia z magicznym przedmiotem czyli berłem .Jest to niebezpieczne berło ponieważ jak już weźmiemy je raz do ręki to berło zaczyna nami władać i takto zaczynamy być tymi złymi .W tym tomie Alik, Ida,Gabi,Kuki,Blubek mieli wystawić przedstawienie więc pojechali po kostiumy i...

Super

Było dobrze. Pan Maleszka trzyma poziom i córka niezmiennie jest zachwycona. Akcja toczy się wartko. Książka wywołała dyskusje na temat androidów. - Mamo, przecież android to robot, który chce zniszczyć elektrownie, pożera prąd. To dlaczego w komórce też jest android… no i musiałam poczytać o systemach operacyjnych ;)

Jeśli nie może wieczorem zasnąć to wyobraża sobie, że...

Dyskusje

• 2018