Baśniobór. Przewodnik opiekuna.

Okładka książki Baśniobór. Przewodnik opiekuna. Brandon Mull
Okładka książki Baśniobór. Przewodnik opiekuna.
Brandon Mull Wydawnictwo: Wilga Cykl: Baśniobór literatura dziecięca
literatura dziecięca
Baśniobór
The Caretaker’s Guide to Fablehaven.
Wilga
2016-04-27
2016-04-27
Rafał Lisowski
Baśniobór baśń magia młodzież niebezpieczeństwo poszukiwanie powieść dla dzieci powieść fantastyczna przyjaźń smok walka dobra ze złem wróżka zaczarowana kraina

śliczne ilustracje magicznych stworzeń, pouczające opisy i zabawne komentarze bohaterów

Naprawdę warte przeczytania przed lekturą "Smoczej Straży". Polecam!

Naprawdę warte przeczytania przed lekturą "Smoczej Straży". Polecam!

Naprawdę dobra pozycja jeśli chcemy przypomnieć sobie czym był np. vasilis, czy sprawdzić czym można zabić wiecznego. Albo przeczytać coś o wróżkokrewności.

Super zilustrowana to na pewno. ♡
Jednak myślę, że w serii baśnioboru nie jest jakaś obowiązkowa wręcz przeciwnie to tylko dodatek. Gdybym znowu miała ją kupić... Chyba stwierdziłabym, że jest mi niepotrzebna.

Super zilustrowana to na pewno. ♡

piękne ilustracje, zabawny kontekst, dla dzieci na pewno frajda, ale nie wiem kiedy z tego korzystać, przed czytaniem Baśnioboru możną złapać trochę spoilerów, po przeczytaniu jakby traci sens. Może dla zafascynowanych dzieci, które będą bawić się w Setha... niestety nie znajdziemy tu niczego nowego ale grafiki są naprawdę śliczne.

Uważam tą książkę za obowiązkową pozycję fanów Baśnioboru. Ciekawie opisuje stworzenia i przedmioty oraz fantastycznie przedstawia świat, w którym żyją bohaterowie.

Chcesz zostać opiekunem Baśnioboru, albo chociaż poczuć się jak on.
To książka dla ciebie.

Chcesz zostać opiekunem Baśnioboru, albo chociaż poczuć się jak on.
To książka dla ciebie.

Bardzo fajna propozycja dla osób lubiących świat wykreowany przez Brandona Mulla, super wszystko opisane.

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana "Baśnioboru". Chyba jeden z lepszych dodatków jaki mam. Cudownie, pięknie, fantastycznie wydany.

Bardzo fajny przewodnik dla fanów Baśnioboru. W tej książce znajdziemy dużo opisów demonów, zwierząt i magicznych istot. Zdecydowany must have!

• Baśniobór