Baśniobór. Przewodnik opiekuna.

Brandon Mull Wydawnictwo: Wilga Cykl: Baśniobór literatura dziecięca
The Caretaker’s Guide to Fablehaven.
Rafał Lisowski
Wilga
Baśniobór baśń magia młodzież niebezpieczeństwo poszukiwanie powieść dla dzieci powieść fantastyczna przyjaźń smok walka dobra ze złem wróżka zaczarowana kraina
The Caretaker’s Guide to Fablehaven.
Baśniobór
literatura dziecięca
Rafał Lisowski

Bardzo fajna propozycja dla osób lubiących świat wykreowany przez Brandona Mulla, super wszystko opisane.

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana "Baśnioboru". Chyba jeden z lepszych dodatków jaki mam. Cudownie, pięknie, fantastycznie wydany.

Bardzo fajny przewodnik dla fanów Baśnioboru. W tej książce znajdziemy dużo opisów demonów, zwierząt i magicznych istot. Zdecydowany must have!

Przewodnik z magią oprowadzający po baśnioborze i innych miejscach pojawiających się w serii baśniobór. Książka sama w sobie jest spojlerem, należy czytać po przeczytaniu serii Baśniobór

Co tu mówić. Rysunki -piękne to mam powiedziane, a opisy-idealne. Moim zdaniem idealnie opisujący to jak bym sobie wyobraziłam te istoty.

"Przeczytane" to może złe określenie, bo ledwie przejrzałem. Przeczytanie całości zostawiam dziecku. A że zagląda często i zwykle komentuje w stylu "łał, zobacz!" to oceniam książkę bardzo wysoko. Ilustracje rzeczywiście piękne, tekstu nie za dużo, nie za mało. Czasem jakiś żarcik. Polecam!

Książkę polecam zacząć po przeczytaniu głównego cyklu. Można doszukać się w niej małych spojlerów, ew. sugestywnych do fabuły treści. Jedyne, co tak na prawdę nie podobało sie w tej książce, to format. Poza tym bardzo przyjemna forma przewodnika. Polecam.

Dostałam kiedyś na święta, i to właśnie otworzyło mi świat Baśnioboru. Każdy, kto czytał inne części, tą też musi zobaczyć. Pięknie ilustrowana,z wpisami głównych bohaterów. Po prostu świetna.

Przepiękne wydanie, które spodoba się nie tylko fanom Baśnioboru.
Ilustracje, informacje i dopiski zostały stworzone w tak piękny sposób, że nie da rady oderwać oczu od tej książki.
Polecam głównie fanom Baśnioboru

„Baśniobór Przewodnik Opiekuna” ciekawie ilustrowany, w skrócie i rzeczowo przedstawiono magiczne postacie te mroczne i dobre, przedmioty, miejsca akcji. Fajne uzupełnienie serii książek :-)

• Chcę w prezencie
  • Fantastyka