Kup teraz - 14 ofert w cenie od 15.19 zł do 20.06 zł

Detektyw Pozytywka

Grzegorz Kasdepke Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Detektyw Pozytywka (tom 2) literatura dziecięca
2014-02-26
2005-01-01
Nasza Księgarnia
Detektyw Pozytywka (tom 2)
literatura dziecięca
2014-02-26

Wciągnęła i nie wiadomo kiedy czas minął :)

Detektyw Pozytywną prowadzi swoją agencje na strychu kamienicy. Na co dzień nie ma zbyt wielu poważnych zleceń, za to często pomaga dzieciom w rozwiązywaniu ich problemów.
Ten sympatyczny i bardzo pomocny mężczyzna wbrew pozorom ma bardzo dużo pracy, nie raz rozwiązuje niezrozumiałe zagadnienia, ratuje dzieciaki z opresji i pomaga zrozumieć świat.

Dlaczego wazon, który...

Podobno to drugi tom (?) Wg oznaczenia na lubimy czytać . My czytaliśmy jako pierwsze spotkanie z detektywem Pozytywką. Było to świetne spotkanie i dla mojego dziecka i dla mnie. Grzegorz Kasdepke to już współczesna klasyka literatury dziecięcej dla najmłodszych. Ma niezwykły dar pisania w sposób bardzo prosty, ale nie infantylny. Taki który trafia do dzieci. Mam tu na...

Moje dziecko z przyjemnością rozwiązywało zagadki .
Polecam

"Próbując nadążyć za tokiem myślenia detektywa Pozytywki, dzieci kształtują w sobie zdolność logicznego myślenia. Tym, którym się ta sztuka uda, nie pozostaje nic innego, jak pogratulować. Pozostałym z pomocą mogą przyjść rodzice, bądź też odpowiedzi zamieszczone na końcu książki. Odkrycie nowych ciekawostek na temat otaczającego nas świata może okazać się całkiem fajną...

Niezwykle ciekawe dla małego czytelnika zagadki rozwiązywane przez sympatycznego i inteligentnego detektywa.

przygody detektywa pozytywki, który rozwiązuje zagadki w kamienicy w swojej agencji "różowe okulary" sprawiają że dzieci słuchają z zainteresowaniem bo wiedzą, że na koniec to one muszą zgadnąć jakie było rozwiązanie. Zadania są proste i ciekawe , do tego opisane tak że dzieciom nie sprawiają problemu. Polecam, rezolutne 4 latki już powinny sobie poradzić a i nawet 8 latki...

Znakomita zabawa, a przy okazji nauka. Jeden z najdowcipniejszych polskich autorów dla dzieci w świetnej formie.

Detektyw Pozytywka jest śmieszny i zabawny. Zagadki są ciekawe. Nie wszystkie udało mi się odgadnąć.

Książka jest pełna tajemnic które na ciebie czekają
aż je rozwiążesz.

• Dla dzieci