A Jihad for Love

Mohamed El-BachiriDavid Van Reybrouck Wydawnictwo: Head of Zeus biografia, autobiografia, pamiętnik
Een jihad van liefde
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
Sam Garrett
terroryzm przebaczenie islam

Młody muzułmanin, motorniczy brukselskiego metra i mieszkaniec Molenbeek (dzielnicy Brukseli uważanej za wylęgarnię europejskich dżihadystów) składa w tej książce powalające świadectwo: miłości i przebaczenia oraz swego przywiązania do islamu, a jednocześnie do wartości cywilizacji europejskiej.
Jego żona - matka ich trójki dzieci, młoda i piękna Loubna - zginęła w zamachu...

• Chcę w prezencie
więcej mniej