Okładka książki Mały człowiek, wielkie potrzeby. Jak zadbać o prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka
John Philip LouisKaren McDonald Louis Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Good Enough Parenting
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2017-10-25
2017-10-25
Agnieszka Cioch
rodzicielstwo mama tata dziecko rozwój wychowanie dzieci relacja gep emocje potrzeby zaspokajanie potrzeb

Okładka książki Potrzeby emocjonalne dziecka John Philip Louis, Karen McDonald Louis
Ocena 8,5
Potrzeby emocj... John Philip Louis, ...