Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.86 zł

Więzień nieba

Carlos Ruiz Zafón Wydawnictwo: Muza Cykl: Cmentarz Zapomnianych Książek (tom 3) literatura piękna
El prisionero del cielo
Katarzyna Okrasko, Carlos Marrodán Casas
Muza
Barcelona tajemnica romans tragedia literatura hiszpańska thriller fikcja
El prisionero del cielo
Cmentarz Zapomnianych Książek (tom 3)
literatura piękna
2017-10-11
Katarzyna Okrasko, Carlos Marrodán Casas
Barcelona tajemnica romans tragedia literatura hiszpańska thriller fikcja

Fajna, kontynuacja serii, jedna z lepszych moim zdaniem.

Jak dla mnie najlepsza część serii. Czytana równolegle z MIłością i wojną Czornyja, wzajemnie doskonale się uzupełniały. Skomplikowana historia, zawiła, lecz zrozumiała intryga, klimat Barcelony, czego chcieć więcej?

"Więzień nieba" jest dla mnie wytłumaczeniem pewnych odlotów w "Grze Anioła". W sumie na to miałem nadzieję i jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany. Tak samo jak podczas czytania dwóch poprzednich tomów czasami miałem ciarki na plecach. Został już tylko finał. No cóż - kiedyś ta piękna podróż musi się skończyć.

Kolejna powieść cyklu jest równie wciągająca jak poprzednie, niestety fabuła miejscami jest naciągana i tania. Mimo wszystko polecam.

Kolejne bardzo dobre spotkanie z twórczościa Zafona.
Więzień nieba w moim odczuciu jest uzupełnieniem poprzednich tomów, uporządkowaniem i wyjaśnieniem całej historii. Największym atutem jest to, że głównym bohaterem jest Fermin, którego uwielbiam i który jest zdecydowanie moja ulubioną postacią.
Polecam i nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z Cmentarzem Zapomnianych...

Zdecydowanie najmniej ciekawa z całego cyklu " Cmentarz zapomnianych książek".. Nową postać Alicję Gris ciężko "polubić ", dlatego czytanie o jej losach nie wciągnęło.. Niemniej jednak, przeczytać warto.

Moja przygoda z cyklem Cmentarz Zapomnianych Książek powoli dobiega końca. Za mną już trzeci tom, przede mną czwarty, a w najbliższym czasie ma wyjść zbiór opowiadań. Kiedy zabierałam się za Grę anioła nie sądziłam, że aż tak zachwycę się tą serią i że po skończonej lekturze będę jeszcze długo o opisanych wydarzeniach w poszczególnych tomach myślała.

"Wariatem jest...

Trzecia i najkrótsza z powieści w cyklu "Cmentarz Zapomnianych Książek". Zafon w formie, nieustannie czaruje słowem.
Przed dwoma tygodniami z rozpędu przeczytałem omyłkowo czwartą część ("Labirynt duchów"), mając za sobą już pierwszą i drugą, więc ta była dla mnie ostatnią. Rozwiązanie wszelkich wątków właściwie więc już znałem, ale mimo to przyjemność czytania pozostała...

Bezustannie pozostaję zauroczona światem wykreowanym przez Zafona. Uwielbiam wszystko, co związane z Cmentarzem Zapomnianych Książek i rychłe zagłębienie się w ostatnią część tej serii, czyli "Labirynt Duchów", to czysta formalność.

Zabrakło mi odpowiedzi na parę pytań, ale mimo wszystko książka jest bardzo dobra. Ciekawiły mnie najbardziej rozdziały opisujące historię Fermina.

18 460
    9 836