Burzowy smok

Okładka książki Burzowy smok Paula Harrison
Okładka książki Burzowy smok
Paula Harrison Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Magiczni przyjaciele literatura dziecięca
literatura dziecięca
9788380731950
Marta Mortka

Polecam

Polecam

"Burzowy smok" to dziecięca książka, która bardzo miło mnie zaskoczyła. Przygody Uli, dziewczynki, która była służącą na zamki i Chmurzynka bardzo mnie wciągnęły. Książka przeznaczona dla dzieci od 6 lat, ale nasza prawie 4 latka też dała się oczarować małemu smokowi.
Bardzo polecam tę pozycję.

Bardzo polecam tę pozycję.

Opowieść o smokach głównie o Uli sprzątaczce zamku i znajduję może z nim rozmawiaći odnajduję smoka ale na drodze stanię jej sir kwaśniak.
Tom 1 polecam

Tom 1 polecam

Przyjemna, krotka historyjka, ktora wprowadza w magiczny nastroj. Przeslicznie ilustrowana. Spodziewalem sie jednak troszke wiecej emocji i magii, jednak czegos tu troszke zabraklo. Historia Uli w tym tomie wlasciwie dopiero sie rozpoczyna, a ostatnie zdania sugeruja kontynulacje jej przygod, o ktorych mozemy poczytac dopiero w kolejnych tomach. Jest to zdecydowanie ksiazka dla najmlodszych i im spodobalaby sie najbardziej.

• Moje Skarby 🐲
  • Czytane z córką
  • Oliwia
  • Serie
  • SAMODZIELNIE PRZECZYTANE 2020
  • Posiadam Nie Czytałem

Dodaj cytat z książki Burzowy smok