Prawie bajki - Twarde prawo, ale prawo

PragmatIQ sp. z o.o.
prawo bajka prawie bajki dziecko edukacja prawna szkoła
popularnonaukowa dziecięca
prawo bajka prawie bajki dziecko edukacja prawna szkoła

Ta, jest historią nieco bardziej obszerna, niż ta wykreowana w pierwszej książeczce. Porusza problem ponoszenia odpowiedzialności za popełnione wykroczenia W tym przypadku jest to nieumyślne uszkodzenie mienia. Czyn popełniony przez dziecko, za który otrzymuje ono mandat.

Co w tym wypadku należy zrobić? Kto ponosi za to odpowiedzialność? I w jaki sposób można...

• Dzieciństwo W.
  • Nie ma docer