Poczytaj ze mną. Epos. Pieśń o Sowie

Okładka książki Poczytaj ze mną. Epos. Pieśń o Sowie
Jarosław Górski Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Poczytaj ze mną opowieści dla młodszych dzieci
46 str. 46 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Poczytaj ze mną
Egmont Polska
2017-04-26
2017-04-26
46 min.
sowa poczytaj ze mną

Okładka książki Kociołek opowieści. Poczytaj ze mną Agnieszka Frączek, Jarosław Górski, Emilia Kiereś, Ewa Nowak, Joanna Olech, Zuzanna Orlińska, Zofia Stanecka
Ocena 9,0
Kociołek opowi... Agnieszka Frączek,&...

więcej Więcej

Krótka, ale treściwa i świetnie napisana książeczka z serii prezentującej najmłodszym poszczególne gatunki literackie. Poza warstwą literacką dobrze oddaje takie wartości jak solidarność, sprawiedliwość oraz odwagę, aby bronić z determinacją swoich praw.

Wielkie poruszenie w lesie...

Śliczna czytanka! W pewnym lesie Bury Miś zabronił ptakom spać, lecz dzielni skrzydlaci przyjaciele nie dali się spacyfikować i połączyli siły... :) Córa była autentycznie zachwycona :) Książeczka jest pięknie napisana, bardzo ładnie ilustrowana, a dzięki dużemu drukowi może się świetnie nadać do nauki czytania na nieco dalszym etapie rozwoju...

• Chcę w prezencie
  • C3) Wierszem/ Wierszowane