Kup teraz - 9 ofert w cenie od 36.29 zł do 45.97 zł

Bóg Parapsychologia Samopoznanie
filozofia, etyka
Maciek Robak
Bóg Parapsychologia Samopoznanie

Jest to czwarta część świetnych przekazów autora, która niesamowicie trafia ze swoimi przekazami.
Z książek takich jak ta bardzo wiele można się nauczyć i zacząć spoglądać na niektóre sytuacje w życiu z innej perspektywy. uważam że jest to obowiązkowa lektura dla ludzi na ścieżce rozwoju duchowego.

Dodaj cytat z książki Nauki Wniebowstąpionego Mistrza