Przewodnik turystyczny. Gmina Skwierzyna

Okładka książki Przewodnik turystyczny. Gmina Skwierzyna
praca zbiorowa Wydawnictwo: turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
2016-01-01
2016-01-01
Skwierzyna przewodnik turystyka zabytki

Na półkach: , , , ,

Przewodnik turystyczny po gminie Skwierzyna w województwie lubuskim zachęca do odwiedzenia malowniczo położonego miasta i okolic. Jego atutem jest mnóstwo ciekawostek, praktycznych informacji i zdjęć.

Przewodnik zredagowany został przez pracowników wydziału promocji w Urzędzie Miejskim w Skwierzynie.
Otwiera go myśl Marka Twaina, zachęcająca do podróżowania, zwiedzania,...

• Domowa biblioteka
  • Prezenty