Mój przyjaciel kryzys

Edipresse
poradnik kryzys samodoskonalenie
poradniki
poradnik kryzys samodoskonalenie

Książka chociaż we wstępie sprawia wrażenie, jakby chciała podejść do tematyki w poważny i racjonalny sposób, rozkładając poszczególne problemy, z którymi możemy się spotkać przez całe życie, nie zawiera nic co uznałbym za odkrywcze.

Ot, zbiór nudnych historyjek o kolejnej generycznej korpobizneswoman która napotyka problem X więc robi jakąś absolutnie fundamentalną dla...

• Psychologia
  • Rozwój osobisty - kobieta
  • Zmiana na lepsze
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • 2020
  • Problem
  • 2020

Dodaj cytat z książki Mój przyjaciel kryzys