Zaproszenie do ciszy

Okładka książki Zaproszenie do ciszy Vesna Parun
Okładka książki Zaproszenie do ciszy
Vesna Parun Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie Seria: Ex Libris Biblioteka Jugosłowiańska poezja
poezja
Bożena Nowak
Bałkany Jugosławia Chorwacja literatura chorwacka

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Literatura na Świecie nr 6/1975 (50) Ivo Andrić, Miodrag Bulatović, Bora Ćosić, Antonije Isaković, Jarosław Iwaszkiewicz, Blaže Koneski, Julian Kornhauser, Miroslav Krleža, Mateja Matevski, Vesna Parun, Miodrag Pavlović, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Slavko Mihalić, Vlada Urošević
Ocena 0,0
Literatura na ... Ivo Andrić, Miodrag...