ŁKS moją pasją... Łódzki Klub Sportowy w fotografii

wydano nakładem autora
piłka nożna sport klub sportowy Łódź historia
albumy
piłka nożna sport klub sportowy Łódź historia

Trudno nie być pod wrażeniem bogactwa materiału zebranego przez autora. Co więcej, każde zdjęcie czy reprodukcja jest opatrzone odpowiednim komentarzem. Dzięki temu burzliwe dzieje przedstawione są w sposób przystępny i wciągający zarazem, bo czytelnik ma ochotę dowiedzieć się dużo więcej o postaciach widniejących na poszczególnych fotografiach.

więcej mniej